Loading...
0
My Trip

My Trip

View My Trip

Your trip doesn't have any items in it yet.

0
To Do

To Do

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

0
Eat

Eat

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

0
Drink

Drink

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

0
Sleep

Sleep

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

Help

Help

Contact Us

Have a question?

Our friendly staff is available from 9 AM to 5 PM Central Time to help answer your Milwaukee questions. 

VISIT Milwaukee Visitor Information Center

Toll Free: 1-800-554-1448
Local Phone Number: 414-273-7222

Email: [email protected]

Located inside the Wisconsin Center
Inside main rotunda on First Floor
400 W. Wisconsin Avenue
Milwaukee, WI 53203

 

Milwaukee Bucket List

Sprawdź naszą listę atrakcji, które koniecznie trzeba zobaczyć. Następnie spakuj walizki i przyjedź, aby skorzystać z niedrogiej rozrywki i ciekawych doświadczeń naszej kultury, zaznać serdeczności naszych mieszkańców i dostrzec piękno tego wyjątkowego miejsca. Wrócisz do domu z prawdziwymi wrażeniami życia w amerykańskim mieście Środkowego Zachodu, które dobrze wie, jak się bawić, świętować, a przede wszystkim ma swój charakter.

Poproś o broszurę
 1. To w Milwaukee narodził się Harley-Davidson i tutaj też znajduje się jedyne na świecie Muzeum Harleya-Davidsona. Muzeum upamiętnia historię tej legendarnej amerykańskiej marki od jej pierwszego motocykla wyprodukowanego w 1903 r., poprzez bezcenny pokaz 450 motorów, jak też wystawy dotyczące silników, wyścigów, motorów produkowanych na zamówienie oraz rolę Harleya w kulturze całego świata, nie tylko motoryzacyjnego. Wskocz na jeden z motocykli, aby zrobić sobie zdjęcie pod koniec zwiedzania i zatrzymaj się w Motor Bar & Restaurant, aby skosztować potraw zainspirowanych przez Route 66.

  400 W. Canal Street
  Milwaukee, WI • 53203
  (414) 287-2789
  Learn More
 2. Zaprojektowane przez międzynarodową gwiazdę architektury - Santiago Calatravę, Milwaukee Art Museum uderza swym architektonicznym pięknem z ogromnymi „skrzydłami” jachtu o rozpiętości Boeinga 747, które codziennie się otwierają i zamykają. Znajdziesz w nim bogatą kolekcję dzieł amerykańskich i międzynarodowych, niemiecki ekspresjonizm, sztuki dekoracyjne, tradycję ludową oraz kolekcję sztuki haitańskiej. Muzeum posiada także jedną z największych na świecie kolekcji prac Georgii O’Keeffe.

  700 N. Art Museum Drive
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 224-3200
  Learn More
 3. ŚWIAT ODKRYĆ

  Museums


  ŚWIAT ODKRYĆ

  Dziedzictwo morskie i atrakcje XXI wieku ramię w ramię odnajdziesz w Discovery World. Zwiedzaj tam interaktywne wystawy naukowe i przemysłowe oraz pogłaszcz rekiny w akwarium. Zagraj na wirtualnej gitarze razem z Les Paulem, wynalazcą gitary elektrycznej, pochodzącym z okolic Milwaukee, lub połóż się na gwoździach, po czym w sposób wirtualny przejdź się po wszechświecie.Stamtąd SS Denis Sullivan, replika XIX-wiecznego trójmasztowca, zabierze Cię latem na Jezioro Michigan.Zapraszamy.

  500 N. Harbor Drive
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 765-9966
  Learn More
 4. Hotel i kasyno Potawatomi wprowadzi Cię do centrum miasta mocą wrażeń z ponad 3100 automatami do gry, setką gier stołowych, salą bingo oraz rozbudowaną salą zakładów. Zrób sobie różnorodną ucztę, skosztuj potraw w nagrodzonej restauracji Dream Dance Steak, po czym obejrzyj spektakl w intymnej, klubowej atmosferze Northern Lights Theater. Ciesz się widokiem miasta ze swojego pokoju w 18-piętrowym luksusowym hotelu kasyna.

  1721 W. Canal Street
  Milwaukee, WI • 53233
  (800) PAY-SBIG
  Learn More
 5. Wzdłuż naszej rzeki Milwaukee przez trzy mile w centrum miasta Milwaukee rozciąga się deptak RiverWalk obfitujący w nowoczesną sztukę publiczną, restauracje i puby. Na południowo-wschodnim rogu Wells Street i RiverWalk koniecznie zatrzymaj się na zdjęcie z kciukami do góry, z Bronze Fonz – naturalnej wielkości pomnikiem ulubionej postaci Fonzie z kultowego serialu telewizyjnego „Happy Days”, pochodzącego z Milwaukee, który był pokazywany w latach 1974-84.

  N Riverwalk Way
  Milwaukee, WI • 53202
  Learn More
 6. Historic Third Ward

  Neighborhood


  Historic Third Ward

  Dzielnica Historic Third Ward Historic Third Ward jest często porównywana do dzielnicy „SoHo” w Nowym Jorku. Rozpocznij swoją wyprawę, próbując rzemieślniczych wyrobów żywnościowych, czekolady i lodów jajecznych („frozen custard”), na popularnym Milwaukee Public Market. Następnie dla rozrywki przespaceruj po tej tętniącej życiem, odrestaurowanej dzielnicy magazynowej, która jest obecnie siedzibą galerii sztuki, teatrów, butików i sklepów z rzadkimi wyrobami, restauracji oraz energiczną sceną barową.

  525 E. Chicago Street
  Unit 102
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 273-1173
  Learn More
 7. WWybierz się do Maier Festival Park nad Jeziorem Michigan, by zobaczyć pełen letni harmonogram międzynarodowych festiwali muzycznych i etnicznych. Imprezuj jak gwiazda rocka podczas dorocznego Summerfest, największego festiwalu muzycznego na świecie pod gołym niebem i zapoznaj się ze sztuką, kuchnią, historią i rozrywką różnych kultur etnicznych w każdy weekend. Wśród letnich festiwali nad jeziorem Irish Fest jest największym festiwalem celtyckim na świecie. A German Fest i Festa Italiana są największymi w swoim rodzaju , w USA.

  639 E. Summerfest Place
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 273-2680
  Learn More
 8. Old World Third Street

  Neighborhood


  Old World Third Street

  Odkryj niemieckie i europejskie korzenie Milwaukee wzdłuż Old World Third Street, z jej brukowanymi ulicami i oryginalnymi budynkami z XIX wieku. Zrób zakupy w legendarnych Usinger’s Famous Sausage, Wisconsin Cheese Martoraz The Spice House. Nie przegap restauracji Mader’s serwującej niemiecką strawę od ponad 100 lat, zamów kiełbasę i piwko („brat and a beer”) w okolicznym pubie.

  Old World Third Street
  Milwaukee, WI • 53203
  Learn More
 9. Marcus Center

  Performing Arts


  Marcus Center

  Znajdujące się wzdłuż RiverWalk Marcus Center for the Performing Arts jest siedzibą Milwaukee Symphony Orchestra, Milwaukee Ballet, Florentine Opera, Milwaukee Youth Symphony Orchestra oraz uznanego teatru dziecięcego First Stage. Objazdowe spektakle z Broadwayu i spoza Broadwayu także są prezentowane na tej scenie w ciągu roku.

  929 N. Water Street
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 273-7121
  Learn More
 10. W Milwaukee Public Museum możesz obejrzeć wystawę na temat wilgotnego lasu równikowego Kostaryki oraz ogród z żywymi motylami, otwartych przez cały rok. Zobacz największą na świecie czaszkę dinozaura i zachwyć się egipskimi mumiami. Przejdź się po „ulicach starego Milwaukee” i przenieś w czasie do brukowanych chodników oświetlonych lampami gazowymi, gdzie możesz spoglądać na wystawy sklepów retro i starych domów.

  800 W. Wells Street
  Milwaukee, WI • 53233
  (414) 278-2728
  Learn More
 11. Milwaukee County Zoo

  Attractions


  Milwaukee County Zoo

  Aby zagwarantować frajdę całej rodzinie, wybierz się do znanego w całym kraju Milwaukee County Zoo. Nakarm żyrafy i zobacz ponad 2500 zwierząt, od szympansów bonobo do niedźwiedzi polarnych, słoni i wielkich kotów, żyjących na 200 akrach (80 hektarach), naturalnego środowiska. Dzieci uwielbiają ciuchcię w tym właśnie zoo - nową kolejkę tyrolską o długości 500 stóp (152 metrów), ściankę wspinaczkową i pole linowe.

  10001 W. Bluemound Road
  Milwaukee, WI • 53226
  (414) 771-3040
  Learn More