Loading...
0
My Trip

My Trip

View My Trip

Your trip doesn't have any items in it yet.

0
To Do

To Do

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

0
Eat

Eat

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

0
Drink

Drink

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

0
Sleep

Sleep

View My Trip

Your trip doesn't have any items in this category yet.

Help

Help

Contact Us

Have a question?

Our friendly staff is available from 9 AM to 5 PM Central Time to help answer your Milwaukee questions. 

VISIT Milwaukee Visitor Information Center

Toll Free: 1-800-554-1448
Local Phone Number: 414-273-7222

Email: [email protected]

Located inside the Wisconsin Center
Inside main rotunda on First Floor
400 W. Wisconsin Avenue
Milwaukee, WI 53203

 

Milwaukee Bucket List

Sprawdź naszą listę atrakcji, które koniecznie trzeba zobaczyć. Następnie spakuj walizki i przyjedź, aby skorzystać z niedrogiej rozrywki i ciekawych doświadczeń naszej kultury, zaznać serdeczności naszych mieszkańców i dostrzec piękno tego wyjątkowego miejsca. Wrócisz do domu z prawdziwymi wrażeniami życia w amerykańskim mieście Środkowego Zachodu, które dobrze wie, jak się bawić, świętować, a przede wszystkim ma swój charakter.

Poproś o broszurę
 1. To w Milwaukee narodził się Harley-Davidson i tutaj też znajduje się jedyne na świecie Muzeum Harleya-Davidsona. Muzeum upamiętnia historię tej legendarnej amerykańskiej marki od jej pierwszego motocykla wyprodukowanego w 1903 r., poprzez bezcenny pokaz 450 motorów, po wystawy dotyczące silników, wyścigów i motorów produkowanych na zamówienie oraz roli Harleya w kulturze popularnej. Wskocz na jeden z motocykli, aby zrobić sobie zdjęcie pod koniec zwiedzania, i zatrzymaj się w Motor Bar & Restaurant, aby skosztować potraw zainspirowanych słynną trasą Route 66.

  400 W. Canal Street
  Milwaukee, WI • 53203
  (414) 287-2789
  Learn More
 2. Zaprojektowane przez międzynarodową gwiazdę architektury, Santiago Calatravę, Milwaukee Art Museum uderza swym architektonicznym pięknem z ogromnymi „skrzydłami” o rozpiętości Boeinga 747, które codziennie się otwierają i zamykają. Znajdziesz w nim bogatą kolekcję dzieł amerykańskich i europejskich, niemiecki ekspresjonizm, sztuki dekoracyjne, sztukę ludową oraz kolekcję sztuki haitańskiej. Muzeum posiada także jedną z największych na świecie kolekcji prac Georgii O’Keeffe.

  700 N. Art Museum Drive
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 224-3200
  Learn More
 3. Świat Odkryć

  Museums


  Świat Odkryć

  Dziedzictwo morskie i atrakcje XXI wieku ramię w ramię w Discovery World. Zwiedzaj interaktywne wystawy naukowe i przemysłowe oraz pogłaszcz rekiny w akwarium. Zagraj na wirtualnej gitarze w towarzystwie Lesa Paula – pochodzącego z okolic Milwaukee wynalazcy gitary elektrycznej – lub połóż się na gwoździach, a wizytę zakończ wirtualnym spacerem po wszechświecie. SV Denis Sullivan, replika XIX-wiecznego trójmasztowca, zabiera latem odwiedzających na jezioro Michigan.

  500 N. Harbor Drive
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 765-9966
  Learn More
 4. Hotel i kasyno Potawatomi wnoszą do centrum miasta moc wrażeń ponad 3100 automatami do gry, setką gier stołowych, salą bingo oraz rozbudowaną salą zakładów. Zasiądź do uczty, kosztując potraw w nagradzanej restauracji Dream Dance Steak, a wieczór zakończ spektaklem w intymnej, klubowej atmosferze Northern Lights Theater. Ciesz się widokiem miasta ze swojego pokoju w luksusowym hotelu kasyna.

  1721 W. Canal Street
  Milwaukee, WI • 53233
  (800) PAY-SBIG
  Learn More
 5. Wzdłuż rzeki Milwaukee w centrum miasta rozciąga się trzymilowy deptak RiverWalk, obfitujący w sztukę publiczną, restauracje i puby. Na południowo-wschodnim rogu Wells Street i RiverWalk koniecznie zatrzymaj się na zdjęcie z Bronze Fonz – naturalnej wielkości pomnikiem Arthura Fonzarelli z kciukami do góry. Rzeźba przedstawia uwielbianego bohatera kultowego serialu telewizyjnego „Happy Days”, wyprodukowanego w Milwaukee i wyświetlanego w telewizji w latach 1974–1984.

  N Riverwalk Way
  Milwaukee, WI • 53202
  Learn More
 6. Historic Third Ward

  Neighborhood


  Historic Third Ward

  Dzielnica Historic Third Ward jest często porównywana do SoHo w Nowym Jorku. Rozpocznij swoją wyprawę, próbując rzemieślniczych wyrobów żywnościowych z Wisconsin, czekolady i mrożonego deseru custard na popularnym targu Milwaukee Public Market. Następnie przespaceruj się po tej tętniącej życiem, odrestaurowanej dzielnicy magazynowej, która teraz jest siedzibą galerii sztuki, teatrów, butików, sklepów z rzadkimi wyrobami i restauracji oraz energicznego życia nocnego.

  525 E. Chicago Street
  Unit 102
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 273-1173
  Learn More
 7. Wybierz się do Maier Festival Park na jeziorze Michigan, by zobaczyć bogaty harmonogram letnich festiwali muzycznych i etnicznych. Ciesz się rozmaitymi gatunkami muzyki podczas dorocznego Summerfest – największego festiwalu muzycznego pod gołym niebem na świecie – i zapoznaj się ze sztuką, kuchnią, historią i rozrywką różnych kultur etnicznych w prawie każdy weekend. Wśród letnich festiwali nad jeziorem znajdziesz też Irish Fest – największy festiwal celtycki na świecie – oraz German Fest i Festa Italiana – największy festiwal niemiecki i włoski w USA.

  639 E. Summerfest Place
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 273-2680
  Learn More
 8. Old World Third Street

  Neighborhood


  Old World Third Street

  Odkryj niemieckie korzenie Milwaukee wzdłuż Old World Third Street, gdzie znajdują się oryginalne budowle z XIX wieku. Zrób zakupy w legendarnych Usinger’s Famous Sausage, Wisconsin Cheese Mart oraz The Spice House. Nie przegap restauracji Mader’s, serwującej niemiecką strawę od ponad 100 lat, lub zamów kiełbasę i piwo („brat and a beer”) w okolicznym pubie.

  Old World Third Street
  Milwaukee, WI • 53203
  Learn More
 9. Marcus Center

  Performing Arts


  Marcus Center

  Znajdujące się wzdłuż RiverWalk Marcus Performing Arts Center jest miejscem, w którym wystawiane są sztuki broadwayowskie i Milwaukee Ballet; to także tutaj odbywają się koncerty Symphony Orchestra, Florentine Opera, Milwaukee Youth Symphony Orchestra oraz uznanego teatru dziecięcego First Stage.

  929 N. Water Street
  Milwaukee, WI • 53202
  (414) 273-7121
  Learn More
 10. W Milwaukee Public Museum możesz obejrzeć wystawę na temat wilgotnego lasu równikowego Kostaryki oraz otwarty cały rok ogród z żywymi motylami. Zobacz największą na świecie czaszkę dinozaura i zachwyć się egipskimi mumiami. Przejdź się po ulicach starego Milwaukee i przenieś w czasie do brukowanych chodników oświetlonych lampami gazowymi, gdzie możesz spoglądać na wystawy sklepów retro i podziwiać stare domy.

  800 W. Wells Street
  Milwaukee, WI • 53233
  (414) 278-2728
  Learn More
 11. Milwaukee County Zoo

  Attractions


  Milwaukee County Zoo

  Aby zagwarantować frajdę całej rodzinie, wybierz się do znanego w całym kraju Milwaukee County Zoo. Nakarm żyrafy i zobacz ponad 2500 zwierząt – od szympansów bonobo po niedźwiedzie polarne, słonie i wielkie koty – żyjących na 200 akrach siedlisk naturalnych. Dzieci pokochają ciuchcię w zoo, nową kolejkę tyrolską o długości 152 metrów, ściankę wspinaczkową i pole linowe.

  10001 W. Bluemound Road
  Milwaukee, WI • 53226
  (414) 771-3040
  Learn More